Tepovanie

Tepovanie interiéru auta
Tepujeme interiér Vášho auta pre zdravie a čistotu. Ku každého hĺbkové tepovaniu auta sa správame individuálne. Naším cieľom je dosiahnuť reprezentatívny vzhľad interiéru auta. S technikou Kärcher dosahujeme maximálnu efektivitu hĺbkového tepovania.

Čistenie matracov
Tepujeme znečistené matrace s cieľom odstrániť škvrny a roztoče. Prítomnosťou roztočov vznikajú alergie, astma alebo senná nádcha. Mali by ste ich pravidelné čistiť pre Váš pohodlný spánok. Do matracov sa kumuluje pot, zvyšky kože a kožný maz, ktorý vylučuje každý z nás. V tomto prostredí žijú baktérie a roztoče, preto pre vaše zdravie je nevyhnutné hĺbkové tepovanie matraca realizovať 2-3X do roka. Čistenie je dôležité najmä u alergikov a astmatikov.

Postup pri čistení a tepovaní kobercov.

1) Znečistený koberec pod silným tlakom nastriekame špeciálnou chémiou pod silným tlakom, ktorý necháme potrebnú dobu pôsobiť, aby prenikol do hĺbky koberca.
2) Následne silným podtlakom s použitím rotačných kief odsajeme všetku nečistotu z koberca.

Postup pri čistení a tepovaní sedacích súprav.

1) Znečistenú sedaciu súpravu nastriekame špeciálnou chémiou a zapracujeme ju pomocou špeciálnych rotačných ručných kief do čistenej sedacej súpravy.
2) Následné silným podtlakom odsajeme všetku nečistotu zo sedacej súpravy.

Postup pri čistení a tepovaní interiéru vozidla.
1) Znečistení interiér vozidla nastriekame špeciálnou chémiou a zapracujeme ju pomocou špeciálnych rotačných ručných kief do čistených sedačiek..
2)Nasledne silným podtlakom odsajeme všetku nečistotu zo sedačiek.

Používame len špičkovú chémiu a špičkové stroje nemeckej značky Kärcher!!!!!